Kovy.cz - informace o kovech na jednom místě
kovy

Výkup molybdenu a feromolybdenu po celé ČR

Molybden a Feromolybden jsou tvrdé a křehké kovy s vysokým bodem tání. Své využití tyto kovy nachází v metalurgii při výrobě speciálních ocelí. Vyrábějí se z nich součásti silně namáhaných strojů jako jsou nástroje pro obrábění nebo vrtné hlavice. Používají se také při výrobě průmyslových katalyzátorů.

Výkup molybdenu a feromolybdenu provádíme po celé ČR

Provádíme výkup molybdenu a feromolybdenu ve všech krajích v Čechách, na Moravě i ve Slezsku. Budete překvapeni jak vysoké ceny za výkup molybdenu a feromolybdenu nabízíme.

Výkup molybdenu a feromolybdenu provádíme každý den v týdnu včetně soboty a neděle. Nabízíme vysoké ceny za výkup molybdenu a feromolybdenu - jedny z nejlepších na trhu. V případě zájmu nás pro výkup molybdenu nebo feromolybdenu stačí kontaktovat na telefonní číslo, popřípadě na emailovou adresu.

  • V případě kontaktu nám sdělíte lokalitu, kde si přejete výkup molybdenu nebo feromolybdenu učinit a přibližné množství tohoto materiálu.
  • Po vašem kontaktu a oboustranné dohodě pošleme na vámi určené místo (kamkoliv v České Republice) našeho pracovníka, který dorazí nejpozději 24 hodin po dohodě.
  • Náš pracovník po příjezdu provede vážení a kontrolu materiálu, poté provede samotný výkup molybdenu a feromolybdenu, za který dostanete ihned zaplaceno.

Fotografie molybdenu a feromolybdenu:

výkup feromolybdenuvýkup molybdenu

Cena za výkup molybdenu a feromolybdenu:

Cena za výkup molybdenu a feromolybdenu se často mění a záleží na různých okolnostech jako je: vývoj cen na burzách s cennými kovy, aktuální kurzy měn, množství materiálu, které máte pro výkup molybdenu a feromolybdenu k dispozici nebo třeba kvalita vykupovaného materiálu. Za vyšší množství molybdenu nebo feromolybdenu nabízíme lepší ceny. Pro aktuální ceny za výkup molybdenu a feromolybdenu nás prosím kontaktujte.

Nabízíme výkup molybdenu a výkup feromolybdenu za vysoké ceny ve všech lokalitách v České Republice. Kontaktovat nás můžete na jednom z níže uvedených údajů - Monaxa Provider s.r.o.

Náš kontakt naleznete ZDE:

telefonní číslo: +420 722 086 304
emailová adresa: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Seznam lokalit výkupu molybdenu a feromolybdenu

Světové ceny komodit:

Komodita Cena komodity
Zlato967 197,64 Kč/kg
Stříbro14 715,34 Kč/kg
Platina771 763,19 Kč/kg
Paladium638 904,89 Kč/kg
Rhodium580 809,71 Kč/kg
Hliník48,54 Kč/kg
Měď146,96 Kč/kg
Olovo58,01 Kč/kg
Nikl249,21 Kč/kg
Cín504,58 Kč/kg
Zinek70,60 Kč/kg
Kobalt1 382,42 Kč/kg
Molybden383,31 Kč/kg

Poslední aktualizace ceníku proběhla 30.03.2017 06:50.

Zjistěte si cenu za výkup kovů když nebudete připojeni k internetu

Nejnovější přidané položky v katalogu katalyzátorů

FORD TRANSIT 2.5 TD

Katalyzátor FORD TRANSIT 2.5 TD Vloženo: 13. 03. 2017

FORD MONDEO 1.6

Katalyzátor FORD MONDEO 1.6 Vloženo: 17. 02. 2017

reklama

výkup bronzu výkup cínu výkup důlních špiček výkup HSS výkup katalyzátorů výkup mědi výkup molybdenu a feromolybdenu výkup mosazi výkup nerezi výkup niklu výkup olova výkup slitin kovů výkup tantalu výkup technického stříbra výkup TK a SK plátků výkup tvrdokovu výkup wolframu výkup niobu výkup kantalu

Výkup tvrdokovů, Výkup slinutého karbidu, Výkup tvrdokovu po celé ČR, Výkup HSS, Výkup molybdenu, Výkup tvrdokovu - výkup slinutého karbidu, Výkup rychlořezné ocele, Výkup cínu, Výkup niklu, Výkup TK a SK plátků, katalog - topná paliva

přidat inzerát zdarma bazar