Kovy.cz - informace o kovech na jednom místě
kovy

Výkup niklu za vysoké ceny po celé ČR

Vlastnosti niklu: Nikl (Ni) je bílý, feromagnetický, toxický a kujný kov. Nikl se dá dobře svařovat, válcovat nebo vytahovat na dráty. Je to jeden ze základních prvků pro legování oceli. Slouží jako součást různých slitin např. Monel - slitina niklu a mědi. Používá se jako povrchová ochrana jiných kovů nebo na výrobu galvanických článků. Nikl je kov používaný již delší dobu k ražení mincí - v minulosti to byly mince v hodnotě 1, 2 a 5 Kčs.

Výkup niklu provádíme v celé České Republice

Naše společnost - Monaxa Provider s.r.o. provádí výkup niklu ve vše lokalitách v ČR. Za výkup niklu nabízíme opravdu vysoké ceny a zároveň rychlé jednání. Navíc s materiálem nemusíte nikam jezdit - my si pro nikl přijedeme až na vámi určené místo.

Jaké materiály z niklu vykupujeme?
Vykupujeme veškerý materiál z niklu: výkup niklu, výkup tyčí z niklu, trubek z niklu, výkup pásů z niklu, výkup plechů z niklu, výkup drátů z niklu, výkup desek z niklu, výkup kostek z niklu, výkup profilů z niklu, šroubů a matic, výkup kolen z niklu, redukcí z niklu a výkup mnoho dalších součástech z niklu.

Fotografie niklu:

výkup niklucena niklu

Proč s námi obchodovat?

  • Nabízíme výkup niklu za vysoké ceny
  • Nemusíte nikam jezdit - materiál vykoupíme přímo na vámi zvoleném místě
  • Ve většině případů si pro materiál přijedeme do 24 hodin po domluvě

Cena za výkup niklu:

Ceny za výkup niklu jsou individuální. Záleží o jaký druh niklu se jedná, jaké množství materiálu od vás vykoupíme a v neposlední řadě závisí na aktuálním stavu na burzách cenných kovů. Z těchto důvodů se naše ceny za výkup niklu mohou každý měsíc mírně lišit. Pro informace o aktuální ceně za výkup niklu nás neváhejte kontaktovat.

Výkup niklu za vysoké ceny - to je Monaxa Provider s.r.o. Výkup provádíme po celé České Republice. Náš kontakt a seznam všech míst výkupu najdete níže.

Naše kontaktní údaje:

Telefonní číslo: +420 722 086 304,
E-mailová adresa: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Seznam všech oblastí výkupu niklu

Světové ceny komodit:

Komodita Cena komodity
Zlato967 197,64 Kč/kg
Stříbro14 283,63 Kč/kg
Platina775 211,90 Kč/kg
Paladium651 809,17 Kč/kg
Rhodium580 809,71 Kč/kg
Hliník47,99 Kč/kg
Měď144,71 Kč/kg
Olovo58,71 Kč/kg
Nikl248,25 Kč/kg
Cín503,00 Kč/kg
Zinek70,18 Kč/kg
Kobalt1 351,35 Kč/kg
Molybden381,63 Kč/kg

Poslední aktualizace ceníku proběhla 25.03.2017 08:45.

Zjistěte si cenu za výkup kovů když nebudete připojeni k internetu

Nejnovější přidané položky v katalogu katalyzátorů

FORD TRANSIT 2.5 TD

Katalyzátor FORD TRANSIT 2.5 TD Vloženo: 13. 03. 2017

FORD MONDEO 1.6

Katalyzátor FORD MONDEO 1.6 Vloženo: 17. 02. 2017

reklama

výkup bronzu výkup cínu výkup důlních špiček výkup HSS výkup katalyzátorů výkup mědi výkup molybdenu a feromolybdenu výkup mosazi výkup nerezi výkup niklu výkup olova výkup slitin kovů výkup tantalu výkup technického stříbra výkup TK a SK plátků výkup tvrdokovu výkup wolframu výkup niobu výkup kantalu

Výkup tvrdokovů, Výkup slinutého karbidu, Výkup tvrdokovu po celé ČR, Výkup HSS, Výkup molybdenu, Výkup tvrdokovu - výkup slinutého karbidu, Výkup rychlořezné ocele, Výkup cínu, Výkup niklu, Výkup TK a SK plátků, katalog - topná paliva

přidat inzerát zdarma bazar