Výkup tvrdokvu po celé České republice do 24 hod, neváhejte nás kontaktovat: info@kovy.cz, +420 722 086 304  

Výkup výdejny, nástrojárny, nářadí, dílen

Lokalita: Celá Česká republika
Cena: dohodou
Publikováno: 01. 01. 2024
Zobrazeno: 162x
Inzerent: Monaxa
Telefon: 722 086 304
E-mail: info@kovy.cz

Váš spolehlivý partner pro výkup průmyslového vybavení a materiálů

Přední služby výkupu pro průmysl nabízíme prvotřídní služby výkupu širokého spektra průmyslových zásob a materiálů. Jsme specialisté na transformaci nevyužívaných, zastaralých i nových zásob na finanční hodnotu. Přijímáme vše od excesních skladových zásob až po nedokončenou produkci a průmyslové odpady, s cílem nabídnout vám optimální řešení pro vaše potřeby.

Kompletní výkup specializovaných provozů zajímáme se o výkup celých výdejen, dílen a nástrojáren, včetně všeho vybavení, které obsahují. Nabízíme ocenění a výkup kompletních provozních jednotek - od strojů až po drobné příslušenství.

Oceníme i technologicky zastaralé materiály jsme tu pro vás, abychom znovu využili materiály, které již nejsou běžně využívány v moderních technologických procesech. Naše služby vám umožňují vytěžit maximum i z materiálů, které by jinak zůstaly nevyužity.

Expertní výkup nástrojů a vybavení naše nabídka výkupu zahrnuje, ale není omezena na:

Nabídka výkupu rychlořezné oceli a více přijímáme širokou škálu nástrojové rychlořezné oceli a dalších speciálních kovů. Od standardních HSS nástrojů po speciální výstružníky, trny a další nástroje, které již nejsou v provozu.

Výkup drahých kovů a feroslitin jsme experti na výkup drahých kovů a různých feroslitin, včetně méně běžných typů jako jsou Ferovanad a Ferowolfram.

Rozsáhlý výkup druhotných surovin naše služby zahrnují výkup širokého spektra druhotných surovin, od běžných kovů po specializované materiály a odpady.

Všestranné řešení pro různá odvětví nabízíme výkupní služby pro širokou škálu průmyslových odvětví a sektorů. Od strojů a zařízení po elektrotechnický materiál, nabízíme komplexní řešení pro vaše potřeby.

Kontaktujte nás pro personalizované služby pro konzultace a ocenění vašich zásob neváhejte kontaktovat naše odborníky. Jsme tu, abychom vám nabídli na míru šité řešení a maximální možnou hodnotu za vaše průmyslové zásoby a materiály.

Vaše spojení s námi pro dotazy a nabídky se obraťte na:

O nás

Uživatel

Produkty

Výkupy