Katalog mobilů

Připravujeme pro vás katalog elektro odpadů, v katalogu naleznete nejrůznější elektro součástky, bloky, díly a další, které jsme nechali zhomogenizovat, přetavit a následně laboratorně vyměřit.

Měřené kovy: Au, Ag, Pt, Rh, Pd (zlato, stříbro, platina, rhodium, paladium)

Ve výsledcích analýz naleznete cenu za vzorek nebo kilogram materiálu. Tato cena zahrnuje obsahy drahých kovů ve vašem případném materiálu, do této ceny nejsou započítány poplatky za zpracování, homogenizaci, či % vyplácení obsahů drahých kovů vašeho zpracovatele.

Poučení:
Měření která byla prováděna, byla provedena vždy na zakázku u třetího subjektu, výsledky vašeho materiálu se mohou nepatrně lišit (podle výsledků a přiznání naměřených hodnot vašeho zpracovatele). Využitím naší aplikace uživatel bere na vědomí, že tato měření jsou pouze pro Vaši orientaci cenových relací a portál kovy.cz tímto nevztahuje žádnou odpovědnost za případné naměřené hodnoty u vašich odběratelů. Aplikace je chráněna autorským zákonem a patentem. Jakékoliv šíření obsahu webu, hodnot, údajů a veškerých informací bez souhlasu provozovatele je porušením autorského zákona.

Přejeme hodně úspěchů do dalšího obchodování Tým Kovy.cz

Iphone 5 - test obsahu zlata

Zjistit cenuZajímá vás cena za výkup : Iphone 5 - test obsahu zlata? Výkupní cenu a chemické složení si zjistíte jednoduše na našem webu.

Vloženo: 19. 08. 2017 20:08:17

Nokia 6230, test na zlato

Zjistit cenuZajímá vás cena za výkup : Nokia 6230, test na zlato? Výkupní cenu a chemické složení si zjistíte jednoduše na našem webu.

Vloženo: 19. 08. 2017 13:56:01

Monaxa.cz - inzerce zdarma
výkup tvrdokovu celá ČR

prodej dřeva na topení

prodej králíkáren prodej uhlí prodej dřevěných briket inzerce zdarma

Kurzovní lístek:

USD Vlajka meny USD   změna
GBP Vlajka meny GBP   změna
EUR Vlajka meny EUR   změna
JPY Vlajka meny JPY   změna
CAD Vlajka meny CAD   změna
PLN Vlajka meny PLN   změna
RUB Vlajka meny RUB   změna
CHF Vlajka meny CHF   změna
PX50 Vlajka meny PX50   změna

výkup bronzu výkup cínu výkup důlních špiček výkup HSS výkup katalyzátorů výkup mědi výkup molybdenu a feromolybdenu výkup mosazi výkup nerezi výkup niklu výkup olova výkup slitin kovů výkup tantalu výkup technického stříbra výkup TK a SK plátků výkup tvrdokovu výkup wolframu výkup niobu výkup kantalu

přidat inzerát zdarma bazar